הכנה ללידה

הכנה ללידה היא אחד הדברים החשובים ביותר בעיני לקראת לידה

לקראת הלידה אני מקיימת מפגש הכנה אחד או קורס פרטי בשלושה מפגשים.

מפגש הכנה – מיועד לנשים/זוגות לקראת הלידה שכבר עברו הכנה ללידה. מטרת הפגש היא ל"יישר קו", ללמוד שפה משותפת, לתאם ציפיות ואם כבר ילדת ללמוד על הלידות הקודמות

ומתוך כל אלו לבנות את הדרך ללידה הבאה.

אורך המפגש: כשעה וחצי עד שעתיים

עלות: 600 ש"ח

קורס הכנה ללידה

מיועד לנשים/זוגות שלא עברו הכנה ללידה. הקורס כולל אנטומיה ופיסיולוגיה של הלידה, שלבי הלידה ברובד הגופני והנפשי, חשיבות התנועה והנשימה, משככי כאבים והכרות עם נוהלי בית החולים, הנקה, טיפול בילוד ועוד.

3 מפגשים בני שעתיים

עלות: 1750 ש"ח

 

מפגש הכנה לקראת לידה חוזרת

רענון לקראת לידה שניה או לידה חוזרת. לפעמים נראה מיותר אך בעיני הוא חשוב זו גם הזדמנות להתעכב על פרטים מהלידה הקודמת ולהבין יותר לעומק דברים שלא היו נוחים.

מפגש בן שעתיים – שעתיים וחצי

עלות:600 ש"ח

הכנה ללידה + קורס דיגיטלי של "בורא פרי הבטן"

אני מאמינה שהכנה ללידה צריכה לכלול את כל ההבטים. הגופני, הרגשי, את מה שאת מביאה איתך מהבית ועוד. בקורס ההכנה ללידה אנחנו עובדים גם על ההבטים הרגשיים כי בלעדיהם לידע הפיסי והתאורטי אין כמעט סיכוי בזמן אמת. בשלושה מפגשים לא נצליח לעבוד לעומק על כל ההבטים, אז נכון שאת מקבלת כחלק מהקורס את הספר "בורא פרי הבטן" ועדין אפשר להעמיק. בקורס הדיגיטלי יש 26 מפגשים ודפי עבודה לתרגול, אנחנו צוללות יחד לעומקים ועולות לנשום אויר חדש.

החבילה כוללת קורס פרונטלי של 3 מפגשים ואת הקורס הדיגיטלי בו תוכלי להתעמק בזמן שלך מהספה בסלון, בנסיעה באוטו או בכל מקום שתבחרי.

עלות: 2050 ש"ח

תוכלי להתרשם מהקורס הדיגיטלי בקישור : https://clubin10803.clubin.co.il/index.php?act=courses